İstanbul-Boston Uçak Seferleri - İstanbul-Boston Uçuş Bilgileri

İstanbul'dan Boston'a Nasıl Gidilir. Yolculuk Uzun Sürer Mi?

"Yürüyen Kent" olarak da bilinen Boston kültürel ve akademik kuruluşlarıyla meşhur, entellektüel nüfusuyla farklı bir kenttir. Seyahatinizden önce "Boston Şehir Rehberi - Boston Nasıl Bir Yer" tanıtım yazısını mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

 Üniversite eğitimi, master, doktora yapmak veya akraba ziyaretine gideceksiniz. Amerika vizenizi aldınız ve Massachusetts eyaletinin başkenti olan Bostona uçacaksınız; acaba bu okyanus ötesi seyahatinizde havada uçakta kaç saat kalacaksınız. Massachusetts Nerede - Haritada Yeri
İstanbul-Boston Uçuş Bilgileri
Buraya gidecek olanlar şanslı yolcular çünkü İstanbul'dan Bostona haftanın 7 günü direk seferler mevcut. Bu rotadaki uçuşları ve en ucuz biletleri görmek ve en güvenli rezervasyon icin: www.bookingbuddy.co.uk sitesini tavsiye ediyoruz.

Yolculuk 10 saat 30 dakika sürüyor.
Diyelim: öğleden sonra 14:00'de İstanbul'dan havalandınız, uçağınız yerel saat ile aynı gun 17:30'da Bostona (Logan International Airport) iner. (saat fark +7)
Amerika Birleşik Devletlerinde İslam Tarihi. Amerika'ya Müslümanlar Ne Zaman Geldi. Amerika'da Müslümanlığın Tarihi. Amerika Birleşik Devletlerinde İslam Dininin Gelişimi. Amerika'da İslamiyetin Dünü ve Bugünü.

Philedelphia'dan kalkan bir uçaktan şehrin çevresinin görünümü

Logan Gölü, Ohio

Centennial Park, Nashville, Tennessee

Korsan Gemisi, Long Beach Island, New Jersey

Philedelpia Havalımanında Yangın Alarmı ve Ne Yapacağını Bilemeyen Yolcular

Benzer Konular