İstanbul-Boston Uçak Seferleri - İstanbul-Boston Uçuş Bilgileri

İstanbul'dan Boston'a Nasıl Gidilir. Yolculuk Uzun Sürer Mi?

"Yürüyen Kent" olarak da bilinen Boston kültürel ve akademik kuruluşlarıyla meşhur, entellektüel nüfusuyla farklı bir kenttir. Seyahatinizden önce "Boston Şehir Rehberi - Boston Nasıl Bir Yer" tanıtım yazısını mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

 Üniversite eğitimi, master, doktora yapmak veya akraba ziyaretine gideceksiniz. Amerika vizenizi aldınız ve Massachusetts eyaletinin başkenti olan Bostona uçacaksınız; acaba bu okyanus ötesi seyahatinizde havada uçakta kaç saat kalacaksınız. Massachusetts Nerede - Haritada Yeri
İstanbul-Boston Uçuş Bilgileri
Buraya gidecek olanlar şanslı yolcular çünkü İstanbul'dan Bostona haftanın 7 günü direk seferler mevcut. Bu rotadaki uçuşları ve en ucuz biletleri görmek ve en güvenli rezervasyon icin: www.bookingbuddy.co.uk sitesini tavsiye ediyoruz.

Yolculuk 10 saat 30 dakika sürüyor.
Diyelim: öğleden sonra 14:00'de İstanbul'dan havalandınız, uçağınız yerel saat ile aynı gun 17:30'da Bostona (Logan International Airport) iner. (saat fark +7)

Hawaii İş İlanları - Hawai'de Hangi İşlere Başvurabilirsiniz

Hawaii İş İlanları Amerika Hawaii'de Personel Arayanlar . Honolulu'da çalışmak isteyenler için iş imkanları . Sıcak iklimi v...