Amerika Esrar Partisi

Amerikan Marijuana Partisi

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki siyasi partilerden birisi olan Esrar Partisi 2002 yılında Loretta Nall tarafindan kuruldu. Orijinal adı The United States Marijuana Party (USMJParty) olan harekerin amacı uyuşturucuya karşı verilen mücadeleyi sonlandırmak ve esrarın kullanımının yasallaşmasını sağlamaktır. amerika-birlesik-devletleri.blogspot.com

Amblemi
Amerika Esrar Partisi. Marijuana Partisi.


Web Sitesi: www.usmjparty.com

2016'daki secimlerde ülkedeki tüm eyaletlerde aktif olarak var olmayı amaçlayan ve seçimlerde azda olsa başarı bekleyen Esrar Partisi;
18 yaş üzerindekilerin sorumlu bir şekilde olmak kaydiyla esrar kullanmalarının serbest olması icin calışmalar yürütmektedir.
Marijuana kullandigi icin hapse mahkum edilmiş vatandaşların haklarını korumaya çalışmakta ve yasaların değişmesi icin kampanyalar oluşturmaktadır.

Alkol ve sigara kullanımının çok daha tehlikeli olduğunu ve esrar kullananların kotü insanlar gibi algılanmaması için büyük çaba harcayan parti ayrıca uyusturucu testinin de insan hakkı ihlali oldugunu tüm halka anlatma çabasındadır.
Amerika Birleşik Devletlerinde İslam Tarihi. Amerika'ya Müslümanlar Ne Zaman Geldi. Amerika'da Müslümanlığın Tarihi. Amerika Birleşik Devletlerinde İslam Dininin Gelişimi. Amerika'da İslamiyetin Dünü ve Bugünü.

Philedelphia'dan kalkan bir uçaktan şehrin çevresinin görünümü

Logan Gölü, Ohio

Centennial Park, Nashville, Tennessee

Korsan Gemisi, Long Beach Island, New Jersey

Philedelpia Havalımanında Yangın Alarmı ve Ne Yapacağını Bilemeyen Yolcular

Benzer Konular