New York Otelleri - New York'da Nerede Kalınır

New York'a mı gidiyorsunuz? Kalacak yer ayarladınız mı?
Burada New York City, The Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Island gibi merkezi yerlerdeki en temiz, güvenilir ve her keseye göre en rahat ve kaliteli otellerin listesini bulabilirsiniz. Ayrıca şehrin hemen dışındaki sakin yerlerdeki hotel ve günlük kiralayabileceğiniz bahçeli evleri de inceleyebilirsiniz.

New York dünyanın en çok turist ceken şehirlerinden birisi. Bu yuzden çok güzel kalacak yerlerin yanısıra çok kötü ve güvensiz yerler de var. Bu konuda dikkat etmek gerekiyor.  Burada kendimin de Amerika seyahatlarimde yılda en az iki üç sefer kullandıgım ve New York'a giden bir çok dostumuza defalarca online rezervasyon yaptıgımız siteleri paylaşacagim.

Hotels.com 
New York ve çevresi icin en popüler online yer ayırtma adreslerinden birisidir. Kalmak istediginiz tarihlerde size en uygun güvenilir ve kaliteli otelleri bulup tüm özellikleri, fotoğrafları ve müşteri yorumlari ile birlikte sunar. Sorunsuz bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Türkçe dil secenegini kullanabilirsiniz.

Otel.com
Son yıllarda oldukca sık tercih edilen bir site. Benim de en favorilerimdem biri oldu. Ozellikle sunduğu büyük indirim firsatları ile bazen cok iyi yerlerde kalma şansınız var. Bölgedeki binlerce oteli karşılaştırarak en iyisini bulmanızı saglar. Türkçe dil secenegi de mevcut.

Hostelworld.com
Adından da anlayacağınız gibi New York'daki ucuz ve kaliteli hostelleri bulabileceğiniz bir site. Bir çok sırt çantalı gezgin dostumuza buradan yer bulduk.

Hayallerin sehri NYC'de guzel zamanlar gecirmeniz dilegiyle.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kanada Nerede - Kanada Neresi

Bu blogdaki popüler yayınlar

Amerika'da En Çok Zenci Nerede Yaşıyor

Amerika'nın En Tehlikeli Şehirleri - Amerika'daki En Tehlikeli Yerler

Kanada Nerede - Kanada Neresi

Amerika İş İlanları - ABD İş İmkanları

AMERİKA'DA ÖĞRETMEN MAAŞLARI

Alaska Nerede - Alaska Amerika'nın Neresinde

Amerika'nın En Büyük Şehirleri - ABD'de En Çok Nüfus Hangi Şehirde?

Amerika'da Kamyon Şöförlüğü İş İlanları

ABD'de İdam Cezasının Olduğu Eyaletler