Indiana'ya Türkiye'den Nasıl Gidilir

ABD'nin Indiana eyaletine gitmek isteyenlerin takip etmesi gereken yollar ve gidiş şekilleri.

Indianapolis şehri, ki eyaletin hem başkentidir hem de en büyük kentidir, Türkiye'den direk ulaşmak mümkün mü?

Bir New York, bir Los Angeles kadar çok bilinen ve popüler olmayan bir yer olsa da Indiana eyaletindeki farklı şehirlere giden bir çok kişiden her sene buraya yapacakları seyahatler hakkında sorular alıyoruz.

Su an icin malesef Türkiye'den bu eyalete direk seferi bulunan bir havayolu şirketi bulunmuyor. Daha da kötüsü, amerika-birlesik-devletleri.blogspot.com Avrupa havalimanlarindan da direk seferler kalkmıyor. O yüzden en az iki aktarma ila buraya ulasabiliyorsunuz. Fiyatlarına gore aktarma sayilari 3-4 de olabiliyor tabi.

Peki sizi nasıl bir yolculuk bekliyor?
Paraya fazla önem vermeden, fazla aktarma yapmadan hemen gidelim diyenler genelde şu yolu tercih ediyor: Istanbul-New York-Indianapolis, Istanbul-Washington uzerinden Indianapolis veya Istanbul-Chicago- Indianapolis

Fiyat daha düsük, sorun degil bir iki aktarma fazla yapalım diyenler ise şu güzergahtaki biletlere yogunlaşıyor;  Istanbul-Londra-Philedelphia-Indianapolis veya Istanbul-Paris-New York-Indianapolis gibi...

Bu iki baslıktaki seceneklerin fiyatlarına ve güvenli bilet satıslarına BURADAN (Cheapoair) ulaşabilirsiniz.

Gitmesi epey zahmetli gibi gorünse de, sonucta Amerika'ya gittiginizi unutmayın. Kocaman bir cografyaya sahip. Eyaletler arasındaki mesafe oldukca fazla. Heryere kolayca ucabilmek mümkün olmuyor dogal olarak.
Amerika Birleşik Devletlerinde İslam Tarihi. Amerika'ya Müslümanlar Ne Zaman Geldi. Amerika'da Müslümanlığın Tarihi. Amerika Birleşik Devletlerinde İslam Dininin Gelişimi. Amerika'da İslamiyetin Dünü ve Bugünü.

Philedelphia'dan kalkan bir uçaktan şehrin çevresinin görünümü

Logan Gölü, Ohio

Centennial Park, Nashville, Tennessee

Korsan Gemisi, Long Beach Island, New Jersey

Philedelpia Havalımanında Yangın Alarmı ve Ne Yapacağını Bilemeyen Yolcular

Benzer Konular